Search
Close this search box.

Zobacz również:

Wichrowe Wzgórze – Resort & SPA na Kaszubach

Resort & SPA Wichrowe Wzgórze to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują prawdziwego wypoczynku. To nowoczesny i dobrze wyposażony obiekt położony w niezwykle malowniczym miejscu.

hotel zielone wzgorza

Możliwość korzystania ze SPA i basenu pozwoli wyciszyć się i odreagować po dniach pełnych wrażeń. Wichrowe Wzgórze składają się z kilku budynków, które leżą w samym centrum Szwajcarii Kaszubskiej w Chmielnie. Określenie Szwajcaria Kaszubska jest potoczne i odnosi się do najwyżej położonej części Pojezierza Kaszubskiego. Położenie obiektu Wichrowe Wzgórze nad jeziorem Kłodno sprawia, że to idealne miejsce nie tylko dla miłośników wypoczynku, ale również dla tych, którzy  czerpią przyjemność w obcowaniu z naturą.

BASEN 002

IDEALNE MIEJSCE NA WCZASY I SZKOLENIA

Jako rodowici Kaszubi staramy się nie tylko stworzyć jak najlepsze warunki do wypoczynku dla wszystkich odwiedzających nasz kompleks SPA, zapewniając kuchnię na bazie produktów lokalnych, ale przede wszystkim rodzinny klimat oraz atmosferę, która na zawsze pozostanie w sercach i pamięci naszych Gości. Odpoczynek nad jeziorem dostarczy wytchnienia zarówno ciału, jak i umysłowi. Oferujemy noclegi w wygodnych i komfortowych pokojach. Z naszych usług korzystają osoby biorące udział w szkoleniach biznesowych, a także poszukujące urokliwego miejsca na rodzinne wczasy. Organizujemy m.in.: imprezy okolicznościowe, w tym uroczystości weselne, wczasy zdrowotne (detox), Sylwestra, Święta (Boże Narodzenie i Wielkanoc).

Hotel Wichrowe 33

Chcemy, by wszyscy Goście czuli się w pełni swobodnie. Dopasowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb, dlatego też w naszym kompleksie jest możliwość dostawki, przyjmujemy pobyty ze zwierzątkami, oferujemy pokoje typu STANDARD, RETRO oraz KOMFORTpodkreśla właścicielka Maria Kostuch

Ekorynek TV