Search
Close this search box.

Zapraszamy do kontaktu

Dyrektor Zarządzający/Redaktor Naczelny
Jacek Szczęsny

Z-ca Redaktora Naczelnego
Michał Gembal

Dyrektor Wydawniczy
Robert Gołaszawski

Dyrektor Komunikacji
Konrad Misztal

Zespół Redakcyjny
Mateusz Banaszak, Michał Gembal, Krzysztof Błaszkiewicz, Cezary Iwaniuk, Marek Dembowski, Marzena Kacprzak, Hanna Miller, Iwona Kukawska, Ewa Kumorek-Fedor

Reklama

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą reklamową lub redakcyjną zapraszamy do kontaktu:

stopka 1

W ramach naszej działalności zapraszamy również do współpracy opartej na szeroko rozumianym wsparciu redakcyjnym. Piszemy, redagujemy, analizujemy, przeprowadzamy wywiady, webinaria, debaty. Posiadamy kreatywny i sprawdzony zespół. Doświadczenie nabieraliśmy w największych dziennikach i portalach. Jesteśmy praktykami, wiemy jak profesjonalnie dobrać „ słowo”, które umiejętnie zaangażuje odbiorcę z różnych branż. Nasze teksty pojawiają się na wielu serwisach, portalach, promują marki, usługi, dbają o wizerunek, „gaszą” konflikty, a przy tym są interesujące dla czytelnika.

Nasza propozycja współpracy zawiera kilka opcji. Dodatkowo zapewniamy publikacje tworzonych dla Państwa materiałów na naszych stronach, ekorynek.com, business-magazine.pl, motobiznes.pl. oraz promocje w mediach społecznościowych.

Pakiet Startowy
Cztery publikacje w miesiącu, ok. 10000 znaków w postaci artykułów eksperckich, wywiadów, bądź innych publikacji

Zaangażowanie finansowe Partnera – 1500PLN


Pakiet Flex
Ok. 20000 znaków w miesiącu – artykuły eksperckie, wywiady, obsługa mediów społecznościowych, etc.

Zaangażowanie finansowe Partnera – 2300PLN


Pakiet Brązowy
Ok. 30000 znaków w miesiącu składających się na w/w usługi + prowadzenie tematycznych blogów, opracowanie scenariuszu debat, webinariów, etc.

Zaangażowanie finansowe Partnera – 3000PLN


Pakiet Srebrny :
Ok. 50000 znaków w miesiącu do wykorzystania na wyżej wymienione usługi

Zaangażowanie finansowe Partnera  – 4900PLN


Pakiet Złoty
Ok. 95000 znaków w miesiącu do wykorzystania na wyżej wymienione  usługi + pisanie tematycznych  e – booków.

Zaangażowanie finansowe Partnera  – 8500PLN


Istnieje możliwość zamieszczania  Państwa  materiałów przesłanych do naszej redakcji. Ponadto mamy możliwość mailingów profilowanych, a także bezpośrednie pozyskiwanie klientów za pośrednictwem webinariów . Mamy narzędzia do promowania i budowania jakościowych grup odbiorców. Liczna uczestników naszych webinariów waha się od 100 do 700.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół zmotywowanych twórców kontentu

Tworzymy doświadczony zespół dziennikarzy i marketingowców. Po ponad 20 latach pracy m.in. w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej czy w  Grupie Polskapresse. Nasze silne strony to tworzenie treści związanych z tematyką –  Biznes, Gospodarka, Finanse, Nowe Technologie, Motoryzacja, Medycyna i oczywiście Ekologia. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć wartościowy kontent, i w odróżnieniu od typowych agencji PR, efektywnie nagłośnić przekaz, zarówno w Internecie jak i tradycyjnych mediach. Poprzez nasze narzędzia budujemy trwałe relacje  B2B, B2C.