Search
Close this search box.

Zobacz również:

PRZESTRZENIE LECHSTARTERA czyli wyjątkowe miejsca w plenerze na integrację lokalnych społeczności

LECHSTARTER Rzeszówjpg 288 na 192LECHSTARTER zmienia polskie miasta już od czterech lat! Tym razem to mieszkańcy Szczecina, Kielc i Rzeszowa, mogą cieszyć się oryginalnymi PRZESTRZENIAMI projektu Jakuba Szczęsnego wartymi 1 mln zł.

Miasta, które zwyciężyły w tegorocznej edycji, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu lokalnej społeczności, wzbogaciły się o miejsca, w których będzie można integrować się oraz organizować wydarzenia kulturalne.

Oryginalnie zaprojektowane miejsca spotkań

LECHSTARTER to program, który już od czterech lat pozytywnie zmienia polskie miasta, realizując oryginalne projekty dedykowane mieszkańcom. W tym roku marka Lech Premium wróciła z odświeżoną mechaniką akcji, podejmując współpracę ze znanym, polskim architektem – Jakubem Szczęsnym.
Współpraca zaowocowała projektem nietuzinkowej PRZESTRZENI, która pojawiła się w zwycięskich miastach. W każdym z nich inaugurację strefy zdobytej w programie wspierał sam architekt, tłumacząc, jak kreatywnie wykorzystać projekt.

Leszek integruje

– Leszek od lat zmienia polskie miasta angażując do działania lokalne społeczności. W tym roku, dzięki współpracy Jakuba Szczęsnego, Filipa Springera, piętnastu fundacji i tysięcy głosujących, zbudowaliśmy trzy oryginalne PRZESTRZENIE. Sposób ich wykorzystania zostawiliśmy w rękach współpracujących organizacji, które mogą realizować tam spotkania, wystawy, warsztaty i wiele innych inicjatyw. Cieszymy się, widząc niezwykłą mobilizację zaangażowanie społeczności, która towarzyszy każdej edycji programu – mówi Karolina Król, Junior Brand Manager marki Lech Premium.
Stworzony koncept jest nie tylko idealnym miejscem do złapania oddechu od miejskiego zgiełku – PRZESTRZEŃ powstała również po to, żeby inspirować mieszkańców do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Jej celem jest zacieśnianie więzi w ramach lokalnych społeczności, do czego razem z marką Lech Premium zachęcają zaangażowane organizacje, działające w poszczególnych województwach.

STEFAN LEWANDOWSKI

Fot. LECHSTARTER w Rzeszowie (mat. prasowe)

Ekorynek TV