Search
Close this search box.

Zobacz również:

Podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół

pieczywo 288 x 192Blisko 80 sklepów Carrefour w całej Polsce włącza się w Świąteczną Zbiórkę Żywności Federacji Polskich Banków Żywności. W piątek i sobotę 29 i 30 listopada w supermarketach i hipermarketach sieci wolontariusze zbierają żywność dla potrzebujących.

Kosze przy kasach

Zbiórka w Carrefour odbędzie się 29 i 30 listopada w godzinach otwarcia sklepów. W trakcie trwania akcji, do specjalnie oznakowanych koszy, stojących w pobliżu kas lub wejść do sklepów, każdy będzie mógł przekazać artykuły spożywcze.

Za pośrednictwem Banków Żywności trafią one do lokalnych organizacji pozarządowych, wspierających osoby starsze, chore, samotnych rodziców oraz innych potrzebujących.

 

300 200

 

Mąka, cukier, olej i inne

Szczególnie potrzebne są produkty z długim terminem przydatności do spożycia, takie jak olej, cukier, mąka, słodycze, przetwory, konserwy bądź bakalie. Wszyscy, którzy zechcą włączyć się w akcję mogą to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy kupić wybrany produkt i włożyć go do jednego ze specjalnie oznakowanych koszy zbiórkowych. Każdy gest ma znaczenie, a by podzielić się świąteczną radością z potrzebującymi wystarczy jeden produkt.
Sklepy Carrefour przekazują regularnie produkty spożywcze do Banków Żywości i włączają się w ogólnopolskie zbiórki żywności.

RENATA KŁOSIŃSKA

Fot. autora

 Chcesz być na bieżąco ze sprawami czystego powietrza, walki ze smogiem, ekonowościami w produktach dla konsumentów czy mieć najświeższą wiedzę o biznesie ekologicznym? Polub nas na Facebooku! Wtedy wszystkie nowe artykuły, informacje czy po prostu newsy natychmiast wyświetlą się na Twojej facebookowej osi czasu. Po prostu kliknij w ten tekst, znajdziesz się na naszym fanpage,u i tam zaznacz „Polub”. Dziękujemy!

 

Ekorynek TV