Search
Close this search box.

Zobacz również:

„Naładowany energią – Opel Mokka Electric!” 

Opel 521903 ENTak brzmi hasło nowej ogólnoeuropejskiej kampanii Opla dla najlepiej sprzedającego się SUV-a z napędem elektrycznym i symbolem błyskawicy w logo. Opel Mokka jest śmiały, przejrzysty i przede wszystkim elektryzujący.

Jako samochód z napędem elektrycznym, Mokka Electric nie tylko gwarantuje odpowiedzialną przyjemność z jazdy przy zerowej lokalnej emisji spalin, ale również zdecydowanie przykuwa wzrok. Wzbudza emocje i uczucie „chcę go mieć

„Opel to marka progresywna – skoncentrowana na tym, co najważniejsze. Rozwijamy elektryfikację, aby nasi klienci mogli cieszyć się bezemisyjną jazdą ORAZ inspirującą, atrakcyjną mobilnością. Wszystko to ma do zaoferowania nasz niezwykły SUV – Opel Mokka Electric – i doskonale to odzwierciedla jego nowa kampania, w której modelowi udaje się uwieść nawet kabel do ładowania. Można poczuć energię, którą emanuje ten samochód i to nie tylko w telewizji, ale we wszystkich formatach medialnych. Dzięki swoim osiągom, najnowocześniejszej technologii i stylistyce, Opel Mokka Electric jest naładowany energią!” – powiedziała Rebecca Reinermann, wiceprezes ds. marketingu marki Opel.

„Naładowany energią”: Opel Mokka Electric uwodzi przypominający kobrę kabel do ładowania

W Europie, w różnych formatach medialnych kampania ruszyła w połowie 15 maja. W filmie reklamowym, który jest obecnie nadawany w głównych kanałach telewizyjnych w wybranych krajach, kabel do ładowania owija się wokół Mokki Electric niczym kobra, najwyraźniej zafascynowana kompaktowym, niekonwencjonalnym samochodem elektrycznym Opla. Najpierw kabel delikatnie przesuwa się po odważnej i czystej masce, a następnie ogląda wnętrze z w pełni cyfrowym kokpitem Pure Panel. Wreszcie otwiera się klapka gniazda ładowania. Kabel do ładowania przypominający kobrę bez wahania wślizguje się, by zasilić Mokkę Electric energią.

Daniel Schweinzer, dyrektor kreatywny Jung von Matt HAVEL, powiedział: „Wiele marek samochodowych praktycznie ukrywa przewody elektryczne w swoich przekazach. W naszej kampanii dla Mokki robimy wręcz odwrotnie: czynimy go głównym bohaterem i doceniamy kabel jako symbol mobilności elektrycznej. I oczywiście kabel zostaje natychmiast uwiedziony przez Mokkę – zdecydowanie jeden z najatrakcyjniejszych samochodów elektrycznych na rynku”.

Opel 521901Jasna deklaracja: wartości marki i cechy Mokki Electric w skrócie

Mokka była pierwszym modelem Opla z nowym obliczem marki Opel Vizor i kokpitem Pure Panel. Był to również pierwszy samochód w gamie niemieckiego producenta samochodów od samego początku oferowany z napędem w pełni elektrycznym, torując w ten sposób drogę kolejnym modelom Opla i filarom marki – Modern German, Greenovation i Detox. Ciesząca się niesłabnącą popularnością Mokka jest bestsellerem w całej Europie; w pełni elektryczny wariant stanowił już 29% łącznej sprzedaży modelu Mokka w ubiegłym roku – w Niemczech liczba ta była jeszcze wyższa i wyniosła aż 43%.

Samochód jest dosłownie pełen energii – a pracownicy agencji Jung von Matt HAVEL zajmujący się Oplem od początku bieżącego roku podsumowali, w swojej pierwszej kampanii przygotowanej dla producenta, w jednoznaczny, emocjonalny i sympatyczny sposób to, co wyróżnia markę, a w szczególności model Mokka Electric.

Odkryj Opla Mokka Electric: na poszczególnych kanałach

Kampanię „Naładowany energią – Opel Mokka Electric” można będzie zobaczyć w całej Europie we wszystkich popularnych kanałach odbioru. Oprócz spotu przewidzianego do telewizji, Opel wykorzystuje szeroko zakrojoną, zewnętrzną reklamę cyfrową DOOH (digital out-of-home), aby zwrócić uwagę na nową kampanię i model Mokka Electric. Ponadto krótkie filmiki, Reelsy i podobne będą rozpowszechniane w mediach społecznościowych i innych kanałach cyfrowych.

Zdobywca „Złotej Kierownicy 2021” nie tylko przyciąga wzrok na drodze swoją śmiałą i przejrzystą stylistyką, ale także imponuje osiągami. Silnik elektryczny o mocy 100 kW/136 KM i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 260 Nm zapewnia zrywną i cichą jazdę.Akumulator o pojemności 50 kWh wystarcza na 338 km lokalnie bezemisyjnej jazdy zgodnie z WLTP. Dzięki systemowi hamowania rekuperacyjnego Mokka Electric jest jeszcze bardziej wydajna, może bowiem odzyskiwać energię w czasie zmniejszania prędkości lub hamowania. Ładowanie akumulatora 50 kWh do 80 procent pojemności na 100‑kilowatowej stałoprądowej stacji szybkiego ładowania zajmuje około 30 minut.

I podobnie jak Mokka Electric, film reklamowy i wszystkie towarzyszące mu formaty cyfrowe i drukowane wyróżniają się, są inne niż wszystkie, gdyż „gwiazdą” obok samej Mokki Electric jest jaskrawożółty kabel do ładowania, który ożywa, gdy spotyka się z przyciągającym wzrok SUV-em.

EiR

Ekorynek TV