Search
Close this search box.

Zobacz również:

Luksus w sercu Mazur

La Rose.png pMazury każdemu z nas kojarzą się ze spragnionymi wrażeń żeglarzami,  portami, szantami i ogólnie dobrą zabawą. Od niedawna Kraina Wielkich Jezior Mazurskich jest kojarzona  również z luksusem, a to  za sprawą Rezydencji La Rose, gustownej, ekskluzywnej posiadłości położonej w Mikołajkach. Stylowo urządzony hotel, wykończony z najwyższą dbałością o detale kusi  swoją aranżacją i wystrojem.

Mikołajki to kultowe miejsce dla żeglarzy i turystów, którzy od kilkudziesięciu lat poświęcają się wodnym rozrywkom. Teraz na strudzonych miłośników sztuki żeglarskiej czeka prawdziwa gratka – Luksusowa La Rose Residence.

Marzenka Żpng pProjektując nasz hotel pamiętałam nie tylko o tym, aby był funkcjonalny, ale przede wszystkim niepowtarzalny i przy tym luksusowy. Starałam się zadbać o każdy szczegół. Wydaje mi się, że osiągnęłam cel, najlepszą oceną są bardzo pozytywne reakcje i opinie moich gościmówi właścicielka Marzena Małgorzata Żelazek.

Apartamenty urządzone są ze smakiem i z ogromną dbałością o detale. Oryginalne nazewnictwo pokoi, jedwabny, perłowy, diamentowy, różany, niebiański czy szampański, sugeruje wyjątkowy wystrój. Wszystkie dodatki, materiały i kolory są starannie dobrane, interesująco korespondują z otoczeniem.

Kolejne atrakcje czekają na gości w powstającej klinice Medycyny Estetycznej oraz Centrum Spa. Kojące usługi na ciało i twarz zapewnia profesjonalny personel. Opiekunem kliniki jest Edyta Bartosiewicz, kosmetolog medycyny estetycznej z Wielkiej Brytanii (UK Aesthetic Practitioner). Kosmetologiczno-medyczne wykształcenie personelu to gwarancja najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa usług podkreśla Marzena Małgorzata Żelazek i zaraz dodaje – po pełnym dniu wrażeń, zapraszamy również na chwilę odprężenia wśród kojącej zieleni Garden Rose, gdzie czeka na Państwa kulinarna uczta.

La Rose1Nocleg w takich okolicznościach to prawdziwa przyjemność, a jeśli dodamy, że po przebudzeniu czeka na nas wykwintne śniadanie połączone z przemiłą obsługą to pobyt w w La Rose Residence staje się niezapomniany. Z tego miejsca nie wypada wręcz wracać … niezadowolonym.

Więcej informacji www.laroseresidence.pl

J.S.

Ekorynek TV