Search
Close this search box.

Zobacz również:

JEDYNY COWORK W POLSCE Z AUTEM DLA NAJEMCÓW.

BeataWynajem powierzchni biurowych w formule „FLEX” (elastyczne miejsca pracy) staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Wynajmujący starając się sprostać coraz większym wymaganiom rynku wiele oferują. Mając to na uwadze firma BOBO Coworking wprowadziła dla swoich Najemców  możliwość skorzystania z samochodu elektrycznego, warto dodać, jako pierwsza na polskim rynku!

„Jesteśmy nowoczesnym biurem butikowym i pragniemy wyróżniać się na rynku wyjątkową ofertą, dlatego jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy do naszych Benefitów elektryczny samochód. Nasi Najemcy całkowicie za darmo będą mogli skorzystać z niego w ciągu pracy, żeby załatwić ważne sprawy na mieście lub spotkać się z Klientami”mówi Beata Nowakowska Dyrektor Operacyjna w BOBO Holdings Sp. z o.o.

Samochód elektryczny jest idealnym rozwiązaniem w dużych miastach. Oszczędza czas, pieniądze i ogranicza emisję CO2, dodatkowo daje użytkownikom wiele przywilejów z racji bycia „eko”,  darmowe parkingi w płatnych strefach, jazda buspasem, wjazd na obszary zamknięte dla aut spalinowych. Dodatkowo sama jazda daje dużo przyjemności, bezszelestny silnik elektryczny jest dynamiczny i wydajny co wpływa na wyższe osiągi pojazdu.

„Decyzja o wprowadzeniu samochodu elektrycznego dla Najemców była podyktowana nie tylko chęcią wyróżnienia się na rynku ale realnym wsparciem Naszych najemców w prowadzeniu swoich biznesów. Czynniki eko i przywileje jakie daje samochód elektryczny miały tutaj ogromny wpływ, bowiem wszystko to ‘pracuje’ na wydajność i komfort pracy społeczności BOBO i jest spójne z ekofilozofią jaką kierujemy się na co dzień”  – dodaje  Beata Nowakowska Dyrektor Operacyjna w BOBO Holdings Sp. z o.o.

Wiele firm z sektora MŚP ale też dużych korporacji dostrzega ogromny potencjał jakim jest korzystanie z elastycznej formy wynajmu. Widzimy jak zmienia się Warszawa w tej sferze. Optymalizacja kosztów i procesów w firmie oraz szeroko rozumiana elastyczność, oryginalność i bycie eko to dziś dla wielu przedsiębiorców i usługodawców klucz do prowadzenia biznesu i pozyskiwania Klientów.

www.bobowork.pl 

GLASS SYSTEM realizacja BOBO fot Szymon Polanski 8347

 

B.N.

Ekorynek TV