Search
Close this search box.

Zobacz również:

HONDA CIVIC e:HEV TRAFI DO W SPRZEDAŻY W POLSCE JUŻ W PAŹDZIERNIKU.

Honda1

  • Najnowsza generacja Hondy Civic w hybrydowej wersji e:HEV zbiera bardzo dobre recenzje wśród fanów motoryzacji z całej Europy.
  • Kultowy kompakt Hondy trafi do polskich salonów już w październiku.
  • Nowy Civic to połączenie elegancji i wygody z ekscytującymi wrażeniami z jazdy, które od lat są synonimem marki Honda.
  • Ceny najnowszej odsłony popularnego kompaktu zaczynają się od 139 900 zł, przy czym nawet podstawowa wersja oferuje wyjątkowo bogate wyposażenie.

Z początkiem października oficjalnie rusza sprzedaż Hondy Civic e:HEV w Polskich salonach. Długo wyczekiwana, jedenasta generacja modelu, będzie wyposażona wyłącznie w hybrydowy układ napędowy o łącznej maksymalnej mocy 184 KM i imponującym maksymalnym momencie obrotowym 315 Nm. W połączeniu z wyjątkowo niskim spalaniem, na poziomie od 4,7 l/100 km, Civic e:HEV wyznaczy nowe standardy na rynku aut kompaktowych. Testowe egzemplarze modelu spotkały się z bardzo pozytywnymi opiniami ze strony kierowców wyścigowych, blogerów oraz dziennikarzy w całej Europie. Szczegółowo o nowym Civic e:HEV opowiada film z udziałem uznanych ekspertów świata motoryzacji, dostępny na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vh_XDZMdcaA

Premiera Civic e:HEV na polskim rynku to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat. Już po pierwszych jazdach wiedzieliśmy, że samochód spełnia pokładane w nim oczekiwania, a pod wieloma względami niesamowicie pozytywnie zaskakuje. Cieszę się, że już niebawem także polscy kierowcy będą mogli przekonać się o niezwykłym komforcie, jakości i fenomenalnych właściwościach jezdnych nowej Hondy Civic e:HEV – mówi Sebastian Jezierski, Car Sales & Logistic Department Manager w polskim oddziale Honda Motor Europe.

honda2Ceny modelu Civic e:HEV z 2022 roku produkcji zaczynają  się od 139 900 zł dla wersji Elegance. Posiada ona w standardzie m.in. 17-calowe felgi aluminiowe, przednie i tylne czujniki parkowania, kamerę cofania oraz siedmiocalowy wyświetlacz wielofunkcyjny. Bogatsza wersja Sport, której cena zaczyna się od 145 900 zł, wyposażona będzie dodatkowo m.in. w sportowe pedały, światła przeciwmgielne LED, czarne lusterka w kolorze fortepianowej czerni, czarne ramki okien oraz 18-calowe czarne felgi aluminiowe. Najbogatsza wersja Advance dostępna będzie od 159 900 zł. Klienci, decydujący się na ten wariant, otrzymają audio klasy premium – system BOSE CenterpointTM, panoramiczny szklany dach, adaptacyjne światła drogowe (ADB) oraz zmodernizowany, 10,2-calowy wielofunkcyjny wyświetlacz. Wyposażenie dodatkowe obejmuje również 18-calowe felgi, wykończone w dwóch odcieniach czerni z diamentowym szlifem, pokryte skórą fotele i podgrzewaną kierownicę.

honda3Warto wspomnieć, że wszystkie powyższe wersje w standardzie wyposażone są w udoskonalone, zaawansowane systemy bezpieczeństwa Honda SENSING. Każda z nich obejmuje także Android Auto i bezprzewodowy Apple CarPlay, a także bogaty wachlarz funkcji multimedialnych, podnoszących komfort użytkowania.

honda4Nowy Civic e:HEV będzie dostępny w finansowaniu za pośrednictwem Honda Finance w leasingu operacyjnym  już  od 1 199 zł netto miesięcznie.* W ramach promocji samochody z 2022 roku produkcji dodatkowo oferowane są z pakietem ubezpieczeń OC/AC/NNW za 1 % wartości samochodu** oraz Pakietem Sport z rabatem -50%.***

* Oficjalnym partnerem marki Honda jest Europejski Fundusz Leasingowy SA z siedzibą we Wrocławiu (54-202 ) przy ul. Legnickiej 48 C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Rata miesięczna 1199 netto i została ustalona w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR z dnia 15.06.2022r, przy czym w przypadku zmiany stawki referencyjnej wysokość raty miesięcznej może ulec zmianie; rata miesięczna reprezentuje warunki finansowe umowy leasingowej z następującymi parametrami brzegowymi: leasing operacyjny na zmiennej stopie, okres finansowania 48 m-cy, cena samochodu Honda Civic e:HEV 2,0 i-MMD Elegance 113 739,84 PLN netto, czynsz inicjalny: 25%, wartość rezydualna: 49%. Roczny limit kilometrów wynosi 20 tys. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej leasingobiorcy i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Oferta obowiązuje do 7.10.2022 r., do odwołania lub do wyczerpania zapasów.

** Oferta przedsprzedażowa obowiązuje od 1 lipca 2022 r. do wyczerpania zapasów samochodów z 2022 roku produkcji lub do odwołania. Więcej szczegółów udzieli najbliższy Dealer Hondy.

*** Pakiet Sport dostępny jest z rabatem -50% od ceny cennikowej. Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku zamówienia pakietu w ramach tzw. Euro Opcji, czyli wyposażenia dodatkowego montowanego fabrycznie, przed dostarczeniem samochodu do Dealera. Więcej informacji o ofercie udzieli najbliższy Dealer Hondy.

Ekorynek TV