Search
Close this search box.

Zobacz również:

EKO WNĘTRZE. JAK ZAPROJEKTOWAĆ PRZESTERZEŃ PRZYJAZNĄ ŚRODOWISKU ?

EKO WNĘTRZEZielona Ostoja Renault zaprasza na ostatni webinar z cyklu rozmów o ekologii.Tematem spotkania będą sposoby na ekologiczną aranżację domowej przestrzeni. Webinar „Eko wnętrze. Jak zaprojektować przestrzeń przyjazną środowisku?”  odbędzie się już w czwartek, 20 maja o godzinie 18.00. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla każdego.

Ekologia i zrównoważony rozwój to tematy, które dominują nie tylko w nurcie społecznym i ekonomicznym, ale w ostatnim czasie również w architekturze. Najnowsze trendy dotyczące projektowania i urządzania wnętrz udowadniają, że odpowiedzialność za naszą planetę może iść w parze z estetyką i funkcjonalnością. Wykorzystywanie materiałów ekologicznych lub pochodzących z recyklingu to najpopularniejsze rozwiązania, jednak przyjaznych środowisku możliwości jest znacznie więcej. Jak sprawić, aby nasz dom lub mieszkanie funkcjonowały w zgodzie z otoczeniem? O tym w najbliższym webinarze w ramach cyklu „Zielona Ostoja Renault”.

Ekspertki od zielonych wnętrz

Podczas najbliższego spotkania online blogerka Eko Paulina Górska porozmawia z ekspertkami z zakresu architektury wnętrz oraz zrównoważonego urządzania domowej przestrzeni. Kamila Roszkowska-Kopania to architektka i właścicielka pracowni Green Interiors. Biuro w swoich pracach kieruje się tzw. green idea. Zakłada ona projektowanie przyjazne środowisku od strefy konstrukcyjnej, przez urządzenie przestrzeni,aż po wyposażenie. Kolejnym gościem podczas webinaru będzie Sylwia Filimon, specjalistka ds. komunikacji w JYSK Polska, która opowie o ekologicznych technologiach i materiałach w produkcji mebli i dodatków oraz doradzi, na co zwracać uwagę przy wyborze wyposażenia przyjaznego naturze.

Kiedy i gdzie?

Webinar „Eko wnętrze. Jak zaprojektować przestrzeń przyjazną dla środowiska?” odbędzie się w czwartek, 20 maja 2021 r. o godz. 18.00 na platformie www.zielonaostoja.renault.pl/webinar. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Zielona Ostoja edukuje

To czwarty i zarazem ostatni już webinar w ramach kampanii społecznej Zielona Ostoja Renault. W oczekiwaniu na powstanie eko labu na terenie Otwocka oraz warsztatów, które mają się tam odbywać, organizatorzy przeprowadzili serię inspirujących spotkań online. Każde z nich podejmuje inne zagadnienie z zakresu ochrony środowiska naturalnego, takie jak ochrona zasobów leśnych, ograniczanie plastiku czy ekologiczny ogród. Rozmowy z ekspertami z danej dziedziny przeprowadza Paulina Górska, autorka bloga Eko Paulina Górska oraz ambasadorka projektu Zielona Ostoja Renault.

EiR

Ekorynek TV