Search
Close this search box.

Zobacz również:

Rusza dziewiąta edycja konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta!

winieta po 2018

Uwielbiasz robić zdjęcia na łonie natury? Świat zwierząt to Twoja pasja? Weź udział w konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2018, organizowanym już po raz dziewiąty przez portal lifestylowy Ekologia.pl.

Konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarówno pasją jak i pomysłem na utrwalenie na kolorowych zdjęciach barwnego świata roślin i zwierząt. Jury ocenia nie tylko technikę wykonania fotografii, lecz przede wszystkim pomysł i aranżację nadsyłanych prac.

konkurs1Przebieg konkursu

Konkurs Przyroda Ojczysta 2018 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2018, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl/. Co miesiąc głosami internautów oraz głosami Jury jest wybierane Zdjęcie Miesiąca. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2019, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku staną w pojedynku o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2018. Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. W każdym miesiącu, począwszy od stycznia, są przyznawane 2 nagrody. W finale konkursu w styczniu 2019 zostaną również przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2018. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnych sponsorów konkursu – firmę RustykalneUchwyty.pl oraz firmę Plantwear.

 

Jak zgłosić zdjęcie?

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta. Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym.

Organizator konkursu, portal Ekologia.pl zastrzega sobie możliwość nieopublikowania zdjęć, które nie spełniają warunków regulaminu. Sponsorami konkursu są: Plantwear, RustykalneUchwyty.pl oraz drukarnia ekologiczna Recyklus.

 

O Ekologia.pl

Portal Ekologia.pl to lifestylowy portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska. Ekologia.pl informuje o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energetyką odnawialną. Portal porusza tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promuje naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu. Miesięczne portal notuje ok. 3 mln odsłon. Więcej na www.ekologia.pl

Ekorynek TV