Search
Close this search box.

Zobacz również:

EKOstudent – Największy studencki festiwal EKO w Polsce

eko studentZapraszamy na jedno z najbardziej rozpoznawalnych proekologicznych wydarzeń studenckich. Będzie to XVI edycja projektu promująca zdrowy tryb życia. Wydarzenie ma na celu zachęcić wszystkich odbiorców do racjonalnego odżywiania, aktywności fizycznej, naturalnej pielęgnacji ciała oraz ekologicznych działań w biznesie. Organizatorem jest Zrzeszenie Studentów Polskich SGH. Finał odbędzie się 4-6 kwietnia 2022 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przy ulicy Al. Niepodległości 162.

Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednia, podzielona jest na trzy dni tematyczne: Balance, Business, Beauty. Dla uczestników wydarzenia przewidziane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od partnerów „EKOstudenta”.

Dzień pierwszy finału odbędzie się pod hasłem BALANCE. Podczas tego dnia chcemy zwrócić uwagę na to jak bardzo ważne jest osiągnięcie balansu w życiu, poprzez samorozwój, dbanie o siebie, innych oraz planetę. Aby dowiedzieć się więcej o tym jak to osiągnąć, zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym dniu, podczas którego nie zabraknie niespodzianek.

Drugi dzień finału to dzień BUSINESS. W jego trakcie odbędzie się webinar, o tym jak prowadzić biznes less-waste oraz o green buildingu, czyli jak budować odpowiedzialnie, bez szkody dla klimatu. Uczestnicy, którzy chcą w przyszłości założyć własną firmę lub są zainteresowani zmianą swojego biznesu na bardziej zielony, nie mogą przegapić tych prelekcji!

Finał zakończy się dniem trzecim pod hasłem BEAUTY

Ma on zwrócić uwagę na eko-piękno w sensie zewnętrznym, dlatego zapraszamy Was na webinar dotyczący pielęgnacji włosów oraz na warsztaty z automasażu twarzy. Dzięki wiedzy zdobytej na prelekcjach, codzienna pielęgnacja stanie się jeszcze bardziej przyjemna i satysfakcjonująca.

Zapraszamy do udziału we wszystkich dniach, podczas których tradycyjnie nie zabraknie EKOśniadania, EKOlotka oraz dodatkowo jako nowość pojawi się Vintage Market! Uczestniczyć w tych atrakcjach będzie można w trakcie trwania finału.
EKOlotek jest loterią fantową, podczas której istnieje możliwość wymiany elektrośmieci na ekologiczne nagrody! Zbiórka odbywać się będzie w budynku głównym Szkoły Głównej Handlowej w dniach 4-6 kwietnia.

Za każdy przyniesiony przedmiot jest przewidziana wyjątkowa nagroda!
Podczas EKOśniadania można będzie spróbować zdrowych przekąsek przyrządzonych przez zespół EKOstudenta.

Będą one przygotowane z ekologicznych produktów dostarczonych przez lokalnych dostawców wydarzenia. Vintage Market jest to giełda przedmiotów używanych nadająca im drugie życie. Znajdziecie tam książki, ubrania i nie tylko,  zabierzcie ze sobą rzeczy, których już nie używacie i znajdziecie dla nich nowy dom. Te, które nie znajdą nowych właścicieli zostaną przekazane na szczytne cele.

Gabriela Szypuła

EKOstudent

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia fanpage’a EKOstudenta na Facebooku i Instagramie oraz zapoznania się z wydarzeniem, odnośniki znajdziecie poniżej.

https://www.facebook.com/ekostudent

https://instagram.com/ekostudent

Ekorynek TV