Search
Close this search box.

Zobacz również:

„Ekoinspiracja” – wraca w nowoczesnej odsłonie

FB GE post EkoInspiracja

 

EKOINSPIRACJA to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych w Polsce, a także jedno z największych na rynku wydarzeń propagujących ideę zrównoważonego rozwoju. Program ma wymiar edukacji społecznej i konsumenckiej. Wyróżniamy w nim innowacyjne, ekologiczne marki i produkty oferowane na polskim rynku, a także firmy, instytucje i organizacje zaangażowane na rzecz poszanowania środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju.

Wyróżnione podmioty rekomendujemy opinii publicznej w ramach szeroko zakrojonego programu promocyjnego, którego głównym elementem jest otwarty, ogólnopolski plebiscyt Internautów oraz Gala Finałowa połączona z debatą ekspercką z udziałem przedstawicieli świata biznesu oraz instytucji i organizacji dla których poszanowanie środowiska naturalnego ma ogromne znaczenie. Program realizowany jest od 2013 r. Wyróżnienia przyznawane są w 6 kategoriach (Firma, Produkt, Partnerstwo, Edukacja, Wypoczynek i Eko-żywność). W tym okresie mieliśmy okazje zaprezentować blisko 700 uczestników, ponad 40 laureatów i blisko 60 Partnerów. Akcję wspierały m.in. takie media jak Onet, TVP czy Polsat.

W tym roku Gala, na której będą nagradzani laureaci odbędzie się nowoczesnej oprawie nie kolidującej z  obostrzeniami. Zamierzamy również w ramach projektu przeprowadzić cykl debat online,pod głównym hasłem ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ gdzie poruszymy m.in. zagadnienia związane z  OZE, Elektormobilnoscią, Alternatywnymi Paliwami, Smogiem, generalnie z Czystą, Zdrową i Bezpieczną Planetą.

W chwili obecnej trwa etap zgłoszeń uczestników i Partnerów do VIII edycji „Ekoinspiracji”.

Zobacz poprzednie edycje projektu oraz byłych Uczestników, Laureatów jak i Partnerów na www.ekoinspiracja.pl

 

Jacek Król

j.krol@ekoinspiracja.pl

Ekorynek TV